kameralısohbet.com, kameralı sohbet, görüntülü sesli sohbet sohbet, video chat

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BAŞLA

Chat org alternatif ve benzeri sohbetleri; sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet, sesli sohbet öncüsü görüntülü sohbet canlı video sohbet imkanları burada.

Chat org alternatif ve benzeri sohbetleri; sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet, sesli sohbet öncüsü görüntülü sohbet canlı video sohbet imkanları burada.

ABD Gözünü Bitcoin Madencilerine Dikti: Enerji Tüketimleri Hakkında Açıklama Bekleniyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan yetkililer, madencilik operasyonlarını yürüten şirketlerden enerji tüketimi ile ilgili açıklamalar yapmalarını talep etti. Gönderilen mektuplarda; madencilerin ne kadar enerji tükettiğinin, faaliyetlerin çevreyi ve insanları nasıl etkileyeceğinin öğrenilmesinin amaçlandığı ifade edildi.

Kripto paraların gün geçtikçe daha da yaygınlaştığı bilinen bir gerçek. Bu para birimlerinin popülaritesi arttıkça madencilik faaliyetlerinde de yükselme görülüyor. Ancak madencilik, özellikle lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) madenciliği sebebiyle oluşan enerji tüketimi de dünyanın gündeminde. Amerika Birleşik Devletleri de Çin’in yasaklarından sonra bu faaliyetlerin en çok boy gösterdiği ülkelerin başında yer alıyor ve bu tartışmaların merkezinde bulunuyor.

Şimdi de ülkenin Demokrat Parti yetkililerinden madencilere yönelik bir hamle geldi. Milletvekilleri, ABD’de bulunan Bitcoin madencilik şirketlerinden önemli bir talepte bulundu. Sekiz kongre üyesinin imzasıyla altı madencilik şirketine gönderilen mektuplarda, enerji tüketimi ile ilgili açıklama yapılması istendi.

Create AccountLog In Your Account