kameralısohbet.com, kameralı sohbet, görüntülü sesli sohbet sohbet, video chat

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BAŞLA

Chat org alternatif ve benzeri sohbetleri; sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet, sesli sohbet öncüsü görüntülü sohbet canlı video sohbet imkanları burada.

Chat org alternatif ve benzeri sohbetleri; sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet, sesli sohbet öncüsü görüntülü sohbet canlı video sohbet imkanları burada.

Dünyanın En Popüler NFT Pazar Yeri OpenSea’den Korkutan Açıklama: Ücretsiz Oluşturulan NFT’lerin Neredeyse Tamamı Sahte

Dünyanın en popüler NFT pazarlarından biri olan OpenSea, platformdaki sahte NFT’ler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şirket, platformda ücretsiz olarak oluşturulan NFT’lerin %80’inden fazlasının sahte, intihal edilerek oluşturulmuş veya spam olduğunu ifade etti.

İnternet ortamlarında bulunan varlıkların blok zinciri ile depolanıp korunması ve dijital olarak sertifikalandırması anlamına gelen NFT’lerin (non-fungible token) popülerliği gün geçtikçe artıyor. Birçok dev şirket de bu duruma yatırımlarını artırmaya çalışıyor. Buna örnek olarak Reddit ve Twitter’ın yeni NFT özelliklerini kullanıma sunduğunu sizlere aktarmıştık. Ayrıca Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarının da NFT’leri uygulamalarına eklemeyi planladığı haberleri geçtiğimiz günlerde gelmişti.

Tahmin edilebileceği gibi bu dijital varlıkların popülerliği arttıkça dolandırıcılık ve hırsızlık gibi yasa dışı eylemlerde de artış görülüyor. NFT’lerin alım satımı için oluşturulan OpeSsea isimli platform da dünyadaki en büyük NFT pazarlarından biri durumunda. Şimdi de bu dev platform, yaptığı yeni açıklamalarda NFT’lerin karanlık yüzü ile ilgili yeni veriler yayımladı.

Create AccountLog In Your Account