kameralısohbet.com, kameralı sohbet, görüntülü sesli sohbet sohbet, video chat

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BAŞLA

Chat org alternatif ve benzeri sohbetleri; sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet, sesli sohbet öncüsü görüntülü sohbet canlı video sohbet imkanları burada.

Chat org alternatif ve benzeri sohbetleri; sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet, sesli sohbet öncüsü görüntülü sohbet canlı video sohbet imkanları burada.

Facebook

facebook

Bugün makalemizde bir dünya devi haline dönüşen son yıllarda milyarlarca insanın kullanıdığı facebook’u birlikte inceleyeceğiz.

Facebook insanların birbirleriyle bilgi alışverişi ve sohbet etme amacıyla 2004 yılında Harvard Ünivertesi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur. İlk olarak sadece Üniversitenin öğrencileri tarafından kullanılmaya başlansada daha sonrasında akıl almaz bir büyüme katetmiştir. Dünyanın neredeyse her yerinde belli başlı kullanıcı potansiyeline sahip olan Facebook insanları birleştirme ve onlara güzel vakitler geçirmesine olanak sağlayacak tüm alternatif yöntemleri düşünmüştür. Gün geçtikçe daha da büyük bir dev haline dönüşen bu sosyal ağ insanların artık zorunlu bir ihtiyacı haline dönüşmüştür. Yeni insanlar tanımak, onlarla sesli sohbet etmek, kameralı sohbet etmek gibi tüm olanakları sağlayan bu sosyal ağ makalemizin başındada söylediğimiz gibi milyarca insan tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıların fotoğraf, video, yazı gibi her türlü şeyi paylaşarak yeni insanlarla güzel vakitler geçirmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu sosyal ağ üzerinde bulunun birçok oyun ise insanların her şeyden sıkılıp oyun oynayarak stres atmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bir web site sahibi iseniz Facebook’da reklam vererek sitenizin daha çok insan tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefon ve tabletten kullanılan Facebook Messenger indirerek bilgisayar ihtiyacı duymadan bile sevdiğiniz insanlarla sohbet edebilirsiniz. En fazla kullanıcı sayısı 128 milyon ile Amerika Birleşik Devletleridir. Türkiye ise bu sıralamada 40 milyon ile 7. Sırada yer almaktadır. Siteye üyelik ücretsiz olup yalnızca kendi isteğinize göre bazı uygulamalar ücrete tabii tutulmaktadır. Facebook gelirini sponsorlar ve reklamlar aracılığı ile büyütmektedir.

Eğer siz bir Facebook kullanıcısı değilseniz bu makalemizden sonra bu sosyal ağ sitesine girmek için can atacaksınız. Milyarca insanın her gün ziyaret ettiği bu siteye siz daha girmediniz mi? Hadi durmayın sizde Facebook’a üye olarak milyarlarca yeni insanlarlarla sohbet edin.

Create AccountLog In Your Account